Konferencja "Alternatywne metody nauki"

18 kwietnia 2020 r., 9:00 – 18:00 - online

Konferencja dla świadomych rodziców i nauczycieli z udziałem ekspertów i naukowców praktyków.

Bilety już dostępne w naszym sklepie!

„Alternatywne metody nauki” to tegoroczny tytuł V edycji Konferencji Languages & Emotions, Języki Emocje, Katowice, 18 kwietnia 2020 r.

18 kwietnia 2020 konferencja odbędzie się w 100% ONLINE. Organizujemy dwa dodatkowe spotkania wprowadzające (online) dla uczestników – 4 i 16 kwietnia.

Naukowcy, specjaliści, praktycy, nauczyciele i rodzice spotkają się, by jeszcze lepiej wspierać rozwój i naukę dzieci i młodzieży, wymienić opinie i doświadczenia, zasięgnąć porady.

Wszyscy uczestnicy online biorą aktywny udział, zadając pytania prelegentom i dyskutując na czacie – będą to niezwykle inspirujące dyskusje. Każdy z uczestników wraz z biletem otrzymuje dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, w której odpowiemy na wszystkie pytania oraz możliwość wysłania dodatkowych pytań skierowanych bezpośrednio do wskazanego prelegenta do 7 dni po zakończeniu konferencji.

18 kwietnia 2020 r. - udział 100% online

  • edukacja domowa,
  • edukacja Montessori,
  • szkoły waldorfskie,
  • szkoły demokratyczne,
  • języki bez gramatyki.

Najlepiej klimat naszej konferencji wyjaśnia skrót z zeszłorocznej edycji:

Bilety dostępne w naszym sklepie!

 

Tematykę konferencji i poruszane na niej zagadnienia będziemy również rozwijać na naszym kanale YouTube oraz FB i Instagramie. Zapraszamy do ich śledzenia!

Specjalnie dla uczestników konferencji przygotowaliśmy bonus – „2 w 1”

Bonus 2 w 1 oznacza, że każda osoba, która kupiła bilet na konferencję, dostanie w cenie biletu nie 1, a 2 loginy do aktywnego udziału online i wszelkich praw przysługujących uczestnikowi.

UWAGA!

Prosimy o nadesłanie na adres languagesandemotions@gmail.com danych osoby, która otrzyma dodatkowy bilet z pakietu (imię i nazwisko, adres e-mail).

18 kwietnia 2020 konferencja odbędzie się w 100% ONLINE. Organizujemy dwa dodatkowe spotkania wprowadzające dla uczestników – 4 i 16 kwietnia.

Zapamiętaj nasz adres: www.jezykiiemocje.eu

Nasz newsletter z informacjami i prezentami - Wysyłamy raz w miesiącu. Korzystaj! Zapisz się 🙂

Dodaj komentarz