Sonia Szramek-Karcz

dr Sonia Szramek-Karcz

Founder

Doktor nauk humanistycznych, absolwentka Uniwersytetu d’Artois we Francji, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Śląskiego. Pomysłodawca i prowadząca projekt „Languages & Emotions, Języki i Emocje”. Obszary badawcze to psycho- i socjolingwistyka, dwujezyczność i wielojęzyczność. Praca habilitacyjna: „Czynniki warunkujące prawidłowy przebieg dwujęzyczności zamierzonej.” Codziennie o 19:00 prowadzi „Dobranocki dla spokoju umysłu”. Prywatnie wraz z mężem i dziećmi mieszka w Pradze.

 
Aleksandra Wanat

Aleksandra Wanat

W Zespole od kwietnia 2017 roku. Studiuje języki stosowane, gdzie pielęgnuje swoją miłość do języka angielskiego i coraz lepiej zaznajamia się z językiem francuskim. Udziela się w różnorodnych projektach i nad nimi czuwa. Tworzy grafiki i zajmuje się fanpejdżem L&E.

 

Anna Latusik

Anna Latusik

W Zespole Languages & Emotions od kwietnia 2017 roku. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku języki stosowane (specjalizacja: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu) na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego.

Alicja Wróbel

Alicja Wróbel

Absolwentka studiów magisterskich na specjalności język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego oraz intensywnych studiów tłumaczeniowych w zakresie tłumaczeń ustnych i specjalistycznych w Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu. Jest częścią Zespołu Languages & Emotions od kwietnia 2017 roku, obecnie działa również jako tłumacz języka angielskiego i francuskiego oraz próbuje swoich sił w nauce nowych języków. Wolne chwile najchętniej spędza czytając książki, najlepiej w otoczeniu natury.

Michał Kulanek

Michał Kulanek

Absolwent języków stosowanych: język angielski i język francuski. Aktywny zawodowo tłumacz języka angielskiego i francuskiego, doświadczony project manager w biurze tłumaczeń. Po kilku latach pracy w biurze tłumaczeń wybrał karierę wolnego strzelca. W Zespole L&E od 28 marca 2016 roku. Specjalista w kwestiach logistycznych i rozwiązywaniu problemów w ostatniej chwili.

Konstancja Opryszek

Ukończyła filologię angielską z niemieckim oraz języki stosowane: angielski z francuskim na Uniwersytecie Śląskim. Pracuje na stanowisku Senior Process Specialist w PwC SDC, gdzie pełni funkcję Process Championa ds. sprawozdań belgijskich. Mistrz zarządzania czasem i organizacji priorytetów. Prowadzi własnego bloga: Mam czas z Konsti