Sonia Szramek-Karcz

dr Sonia Szramek-Karcz

Founder

Doktor nauk humanistycznych, absolwentka Uniwersytetu d’Artois we Francji, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Śląskiego. Pomysłodawca projektu Languages & Emotions.


Aleksandra Wanat

Aleksandra Wanat

W Zespole od kwietnia 2017 roku. Studiuje języki stosowane, gdzie pielęgnuje swoją miłość do języka angielskiego i coraz lepiej zaznajamia się z językiem francuskim. Udziela się w różnorodnych projektach i nad nimi czuwa. Tworzy grafiki i zajmuje się fanpejdżem L&E.

 

Anna Latusik

Anna Latusik

Studiuje na kierunku języki stosowane (język francuski i język angielski) na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego. W Zespole Languages & Emotions od kwietnia 2017 roku – od drugiej edycji Międzynarodowej Konferencji L&E w Katowicach.

Konstancja Opryszek

Ukończyła filologię angielską z niemieckim oraz języki stosowane: angielski z francuskim na Uniwersytecie Śląskim. Pracuje na stanowisku Senior Process Specialist w PwC SDC, gdzie pełni funkcję Process Championa ds. sprawozdań belgijskich. Mistrz zarządzania czasem i organizacji priorytetów. Prowadzi własnego bloga: Mam czas z Konsti 

Alicja Wróbel

Alicja Wróbel

Jest studentką studiów magisterskich na specjalności język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów tłumaczeniowych w Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych „Transla” w Sosnowcu. W Zespole L&E od kwietnia 2017 roku – zaczęło się od pomocy przy organizacji Konferencji. Działalność w Zespole stanowi ważną część jej życia.

Michał Kulanek

Michał Kulanek

Absolwent języków stosowanych: język angielski i język francuski. Aktywny zawodowo tłumacz języka angielskiego i francuskiego, doświadczony project manager w biurze tłumaczeń. Po kilku latach pracy w biurze tłumaczeń wybrał karierę wolnego strzelca. W Zespole L&E od 28 marca 2016 roku. Specjalista w kwestiach logistycznych i rozwiązywaniu problemów w ostatniej chwili.

Close Menu